AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo,

Naszym wielkim sukcesem jest objęcie patronatem naszych zawodów przez Fundację Marcina Gortata MG13! Wielkie podziękowania dla Pana Tomasza Solarka za ponowne zainteresowanie naszymi śląskimi zawodami! Dzięki Fundacji powstawała dodatkowa nagroda – dla najbardziej wyróżniającego się zawodnika, który odda serce na parkiecie, zagra z sercem niezależnie od wyniku drużyny! Nagrodą będzie udział w corocznym MG Camp !!!

logo_fundacja

Z ogromna przyjemnością przyjęliśmy decyzje o objęciu honorowym patronatem nad naszą imprezą Pana Jerzego Ziętka oraz Panią Ewe Kołodziej Posłów na Sejm RP. Warto dodać, że Pan Poseł jest wnukiem Generała Jerzego Ziętka. Z kolei Pani Ewa Kołodziej od wielu lat związana jest z problemami dzielnic południowych, nikomu pomocy nie odmawia, a nasz lokalny sport jest jej bardzo bliski.

 

Jednocześnie swój współudział zadeklarował Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Silesia”. Ich wsparcie finansowe jest niezwykle pomocne. Pani Prezes Halina Baczyńska po raz kolejny pokazała, że sport i zdrowy tryb życia mieszkańców naszego Osiedla jest dla niej bardzo ważny!

sm silesia